Loading...

Yardım

SAYBİR e-Learning Course

Teknoloji

Canlı Konferans alt yapısı, video kaydetme sonra izle özellikleri

Sürdürebilirlik

Zengin ders içerikleri, online dersler, soru bankası, etkileşimli videolar

Kazanım

Yardım dökümanları, hızlı, kolay ve etkili, kullanıcı dostu tasarım

Başarı

Uzman Eğitmenler tarafından çözüm odaklı etkileşimli eğitimler

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Üyelik Nedir?
Üyelik, Eğitimlere katılmanızı Profil oluşturarak eğitimlere kayıt olmanızı sağlar. Geçerli bir e posta adresi kayıt için yeterlidir. Üyelik Ücretsizdir.- Kurslar Ücretli olabilir.
Kurs Nedir?
Belirli bir Kategoride ilginizi çeken bir eğitimi tamamlamak üzere oluşturulmuş, dersler bütünüdür. " EĞİTİME KATIL" bağlantısını kullanarak başka bir işleme gerek duymadan Kayıt gerçekleşir. Kurs içeriğinde sunulan tüm dersler kullanıma açılır. * Ücretli veya ücretsiz kursların olduğunu unutmayınız.
Bir Eğitim Nasıl Tamamlanır?
Bir Kurs bir çok ders ve etkinliklerden oluşabilir. Belirli koşullarda oluşturulan derslerde vardır. ancak bu koşullar gerçekleştiğinde eğitim tamamlanmış olur. Kullanıcı derslere katılım sağlarken; Süre, Doğru cevap sayısı ve/veya benzeri koşullara uymalıdır.
Başarı Belgesi Nasıl Oluşur?
Eğer belge verilen bir kurs ise; Kurs programı dahilindeki tüm dersler ve görevler tamamlandığında; belgeniz sistem tarafından anında oluşturulmuş olur. Eğer kurs sayfasından ayrılmışsanız, profil sayfanıza da tanımlanan digital belgeye erişebilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız iletişim sayfasından ulaşım sağlayınız.
Gelişmiş Profil Sayfası ve Özellikleri
Profil Sayfanızda,Profil resmi, şifre değiştirme gibi özelliklerin yanında; aldığınız kurslar, Başarı belgeleriniz, çeşitli puanlamalar gibi bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır.
Tüm Cihazlardan Erişim Kolaylığı
Mobil cihazlarınızda dahil olmak üzere, herhangi bir web tarayıcısı üzerinden üye girişi yaparak, eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebiliriniz.
Forum veya Grup oluşturmak
Forumlar için veya başka ihtiyaçlarınız için topluluk oluşturabilir grup yönetimi yapabilirsiniz. Eğer sorun yaşıyorsanız lütfen destek talep ediniz.
Eğitimen Başvurusu
e-SLC teknoloji yapısı üzerinden benzer eğitimleriniz var ve katılımcıların kullanımına açmak istiyorsanız Ön onay için eğitmen başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Eğitimci Olmak İster misiniz?

Çalışma grubunuz var veya size özgün ders içerikleriniz ile e-SLC altyapısı kullanarak eğitim vermek için başvuru formunu onaylayınız.

Eğitmen Başvuru Formu

[pie_register_login]
*e-SLC web sitesiyle etkileşime girerken, Site Kullanım Koşullarına uymayı kabul ediyorum.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Politikası

Ücretsiz Üyelik ile Hemen Başlayın!

Çalışma Grupları, Zengin Ders içerikleri, Başarı belgeleri ve daha fazlası

Kullanıcı Üyeler için:

Başvurunuz geçerli bir eposta adresi beyanınız ile online olarak aktif hale getirilir. Profil oluşturabilir, ücretsiz eğitimlere katılabilir veya benzer koşullardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Eğitimci veya Yazar Üyeler için:

Üyelik kaydı onaylanmış kullanıcıların Eğitmen veya yazar başvuruları titizlikle incelenir ve onaylanır.